ZINTEGROWANA PLATFORMA
CYFROWEJ EDUKACJI
EKOLOGICZNEJ
Jesteśmy na:

Drugiego dnia konferencji zwiedziliśmy Ziołowy Zakątek

19:03 | 2 grudnia 2018

W drugim dniu konferencji mieliśmy w planach zwiedzanie Drohiczyna. Ale potrzeba bliższego obcowania z naturą zaprowadziła nas aż do Korycin, do znajdującego się tam królestwa ziół i roślin użytkowych - Ziołowego Zakątka.

Na osobach będących tu po raz pierwszy zrobił on duże wrażenie, mimo że nie mogliśmy zobaczyć zakątkowych ogrodów w pełnej krasie ze względu na porę roku.

Nie mniejsze wrażenie zrobiła na wszystkich historia tego miejsca, którą opowiedział nam sam jego właściciel. Historia, która pokazuje, że jeśli konsekwentnie podąża się za swoimi marzeniami to można osiągnąć naprawdę wiele, a osiągając to czuć prawdziwą satysfakcję z rozwoju tworzonego dzieła.

Można by długo opowiadać o urokach tego miejsca, a nam podoba się ono nie tylko ze względu na uroki, ale też na prawdziwie ekologiczny charakter. Za hasłem "ekologiczny" kryje się tutaj prawdziwa dbałość o środowisko naturalne, na każdym kroku: zarówno przy uprawie i zbieraniu ziół, jak i w prowadzeniu wszelkich innych działań w Ziołowym Zakątku.

poleć artykuł

Popularne

Rośliny to ...Wreszcie mamy wiosnę! A jak wiosna to roślinki :-) Dlatego dziś pokazujemy ...
Film nr 9: ...Macie chwilę? Obejrzyjcie nasz kolejny filmik - o dbaniu o środowisko poprzez ...
Parę ...Filmik z poprzedniego wpisu obejrzany? To pora na artykuł :-) Dziś opowiemy ...
Ankieta:
Co sądzisz o nowej stronie Młodzi Dla Środowiska?
Wkładka edukacyjna

KONTAKT Z NAMI

Biuro Projektu
Katolickie Stowarzyszenie
Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej

ul. Kościelna 10
17-312 Drohiczyn
Tel. kom. 536 165 500

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej.