ZINTEGROWANA PLATFORMA
CYFROWEJ EDUKACJI
EKOLOGICZNEJ
Jesteśmy na:

Krakowianie szybko się integrują :)

13:35 | 27 sierpnia 2018
W czasie ubiegłotygodniowego turnusu Terenowych Warsztatów Edukacji Ekologicznej, w którym udział brała młodzież z Archidiecezji Krakowskiej zajrzeliśmy do nich na chwilę spytać o wrażenia. Oto co nam powiedzieli:
 
21.08.
Pierwszy dzień naszego obozu rozpoczęliśmy od zajęć "Poczuj się jak ptak" w parku linowym. Jedni mogli spróbować swoich sił na trasie wysokiej – 7 m, inni na średniej – 3 m. Była to dla nas lekcja pokonywania swoich lęków i wychodzenia ze strefy komfortu. Po obiedzie uczestniczyliśmy w warsztatach. Dzięki dyskusji i kreatywnym ćwiczeniom mogliśmy poznać również cechy dobrego lidera, co przyda nam się w przyszłości nie tylko w działaniach na rzecz ekologii. Wieczorem wspólnym zabawom i śpiewom nie było końca.
 
22.08.
To był bardzo krajoznawczy dzień! Po śniadaniu wyruszyliśmy na wycieczkę połączoną z warsztatami terenowymi do Białowieży, tam spotkaliśmy się z leśnikiem, który opowiadał nam o produkcji drewna, ochronie środowiska naturalnego i innych zagadnieniach związanych z tematyką warsztatów. Ogromną atrakcją było oglądanie żubrów i innych dzikich zwierząt w rezerwacie przyrody, wszyscy najchętniej fotografowali się właśnie z żubrami. Mimo że był to dopiero drugi dzień w takim gronie, to widać, że już jesteśmy zintegrowanym zespołem! Dzień zakończyliśmy imprezą taneczną.
 
poleć artykuł
Komentarze użytkowników (0)
Brak komentarzy. Bądź pierwszy - dodaj swój komentarz
Musisz być zalogowany aby dodać swój komentarz

Popularne

Rośliny to ...Wreszcie mamy wiosnę! A jak wiosna to roślinki :-) Dlatego dziś pokazujemy ...
Film nr 9: ...Macie chwilę? Obejrzyjcie nasz kolejny filmik - o dbaniu o środowisko poprzez ...
Parę ...Filmik z poprzedniego wpisu obejrzany? To pora na artykuł :-) Dziś opowiemy ...
Ankieta:
Co sądzisz o nowej stronie Młodzi Dla Środowiska?
Wkładka edukacyjna

KONTAKT Z NAMI

Biuro Projektu
Katolickie Stowarzyszenie
Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej

ul. Kościelna 10
17-312 Drohiczyn
Tel. kom. 536 165 500

Niniejszy materiał został opublikowany dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej.